piątek, 16 września 2016

INFORMATION

Wielu z was pewnie się zastanawia, dlaczego tak długo nie ma nexta. O tuż bardzo chciałabym was przeprosić, że nie nie dałam żadnych oznak życia! Chodzi oto, że ostatnio brak trochę pomysłu na opisanie kolejnego rozdziału i samej motywacji, weny...

Domyślam się, że brzmi to głupio, ale każdego "Bloggera" dopada kiedyś taka chwila. Mnie też dopadła i chociaż chwilami starałam się zmusić do pisania, to jednak to nie jest to samo :( Pisanie to moja pasja i ma ona mi sprawiać przyjemność, rozumiem jednak, że skoro prowadzę ff, to powinnam oczywiście regularnie dodawać rozdziały. Niestety jest jak jest i strasznie mi przykro.

Nie wiem, kiedy będzie next, postaram się go jednak napisać jak najszybciej, tym samym starając się odzyskać wenę ;) A was jeszcze raz przepraszam i proszę was o cierpliwość przez następne (conajmniej) dwa tygodnie!

Dziękuję ;*


MS. VERONICA

2 komentarze:

  1. Nic się nie martw, co całkowicie ludzkie mieć chwile słabości i brak weny :) Ważne tylko, żebyś stale pamiętała, że masz wielki talent i nie dała się zdominować krótkim momentom niepewności ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo ci dziękuję za miłe słowa <3 Dużo dla mnie znaczą!

      Usuń

Czytasz? Pamiętaj zostawić po sobie ślad ;3